Sosyal Medya

Uğur Batı’nın “Tüketici Davranışları” Kitabı Twitter Çekilişi

Spread the love
Tusbeyinli.com Twitter sayfasındaki ilgili tweet’i RT edip @tusbeyinlicom hesabımızı takip ederek, Uğur Batı’nın yeni çıkan Tüketici Davranışları adlı kitabını kazanabilirsiniz.

Detaylar

1-) RT ederken tweet’e yorum eklenmemeli, sadece RT yapılmalıdır.
2-) Mevcut durumda @tusbeyinlicom hesabını zaten takip eden kullanıcılar, sadece RT ederek katılım sağlayabilirler.
3-) Katılımlar 29 Ocak Cuma saat 23:59’a kadar gerçekleştirilebilecektir.
4-) Katılımcı profillerinin herkese açık olması gerekmektedir.
5-) Kazanan kişi, Uğur Batı’nın yapacağı çekiliş ile belirlenecektir.
6-) Kazanan 30 Ocak Cumartesi günü @tusbeyinlicom Twitter hesabından duyurulacak ve kendisiyle DM ile irtibata geçilerek iletişim bilgileri istenecektir.

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.