Reklam

Samsung’dan “Yılın En Güzel Sürprizi”

Spread the love

Tebrikler, tebrikler, tebrikler!

Samsung, yeni hizmeti olan “Görüntülü Çağrı Merkezi”ni tanıtmak için tam 1 aylık bir çalışmanın sonucunda süper bir video ortaya çıkarmış!


Hizmetin güzelliği zaten tartışılamayacak bir konuyken üstüne bir de tanıtım videosunun bu kadar güzel olması herkesi tam kalbinden vuracak gibi duruyor. Öyle ki Samsung Türkiye Facebook sayfası videoyu paylaşalı henüz 1 saat olmasına rağmen Facebook’ta 5 arkadaşımın paylaşımını gördüm.


Samsung Türkiye’yi bir kez daha tebrik edip sizi reklam videosu ile baş bala bırakıyorum. 

Bu hizmet ile ilgili detaylı analiz yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.