Dijital Pazarlama

Chill-Out Festivaline Bilet Kazanabileceğiniz Test

Spread the love

Yaz ayların yaklaşması, hatta neredeyse gelmesi ile birlikte festivaller de teker teker gerçekleşmeye başlıyor. Bunlardan bir tanesi de 28-29 Mayıs’ta Life Park’ta yapılacak Chill-Out festivali.Biletler 195 TL; ancak bu festivale katılmak için bir ihtimal daha var, o da ne mi dersin? Bridgestone, web sitesine eklediği 14 soruluk eğlenceli testi tamamlayanlar arasından 10 kişiyi Chiill-Out’a gönderiyor.

Trafik tabelası formatına getirilen şekillerin ne anlama geldiği soruluyor ve testin sonunda katılımcının bilgileri isteniyor. Sonrası ise tabii ki çekiliş. Festivale gitmek isteyen ancak ücreti çok bulanlar şansını denesin, 10 kişi az sayılmaz. ;)

Link: http://www.bridgestone.com.tr/chill-out-anket

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.