Sosyal Medya

14 Şubat Sevgililer Gününde En Güzel 5 Marka Paylaşımı

Spread the love

Bugün markalar tarafından tam bir sevgililer günü bombardımanına tutulduğumuzu söylesem sanırım yalan olmaz. Hatta kampanya duyuruları için yapılan SMS ve e-mailleri de sayarsak bu bombardımanın aslında 1 hafta önce başladı. Bugün ise her özel günde olduğu gibi sabah saatlerinden itibaren ardı ardına sosyal medya paylaşımlarını görmeye başladık.

Markaların diğer özel günlerde yaptıkları paylaşımlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ben bu paylaşımlar arasında en yaratıcı veya farklı bulduğum 5 tanesini paylaşmak istedim. Bana göre bu sene GIF ve video paylaşımlar ön plana çıktı. Buyurunuz benim seçtiklerim:

Club Okey

Ford Türkiye

KFC Türkiye

kfc-14-subat-sevgililer-gunu-paylasimi

N11.com

Woops

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.