Sosyal Medya

Markaların Anneler Günü Reklam Videoları

Spread the love

10 Mayıs’taki Anneler Günü dolayısıyla bazı markaların yarışmalar düzenlediğini veya etkileşim yaratacak içerikler paylaştığını bir önceki yazımda paylaşmıştım.

Yazıya buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu yazımda ise bu özel gün için çekilen reklam videolarını bulabilirsiniz. Özellikle Arçelik ve Kipa’nın videoları “Başarılı İçerik Pazarlaması Örnekleri” olarak değerlendirilebilecek cinsten. 

2015’ten Başarılı İçerik Pazarlaması ve Viral Reklam Örnekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Arçelik


Cola Turka


ETİ


Garanti Bankası

Her gününü bize adayan annelerimiz için…
Posted by Garanti Bankası on 9 Mayıs 2015 Cumartesi

 

Karbonat

Karbonat’tan Anneler Günü mesajınız var…
Posted by Karbonat on 7 Mayıs 2015 Perşembe

 

Kipa

Koton


Nissan Türkiye


Turkcell


Ülker Hanımeller

Yapı Kredi


Vestel

Anneden suşi istersin de yapmaz mı? Aynısının daha güzelini yapar. ❤
Posted by Vestel on 5 Mayıs 2015 Salı

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.