SliderSosyal Medya

Markaların 24 Kasım Öğretmenler Günü’ndeki Sosyal Medya Paylaşımları

Spread the love

Özel günlerde markaların yaptığı sosyal medya paylaşımlarını derlediğim yazılarıma yeni bir özel günü ekliyorum: 24 Kasım Öğretmenler Günü. Öncelikle başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlarım.

Birçok marka paylaşımlarında Mustafa Kemal Atatürk’e yer verdi, o paylaşımlardan çok memnun olmakla birlikte ben bu yazımda farklılaşan paylaşımlara yer vermek istiyorum. Bu paylaşımlardan bazıları size “güzel” veya “ilginç” gelmeyebilir ancak tüm paylaşımlar arasında farklılaştıklarına emin olabilirsiniz.

Diğer özel günlerde markaların yaptığı paylaşımlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

One thought on “Markaların 24 Kasım Öğretmenler Günü’ndeki Sosyal Medya Paylaşımları

  • Bir çok marka aynı ajansla mı çalışıyor yoksa bana mı hepsi aynı gibi geliyor içeriklerin, sadece bu haber değil genelde bu tarz zamanlarda hep böyle oluyor

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.