SliderSosyal Medya

Markaların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’ndaki Sosyal Medya Paylaşımları

Spread the love

Markaların çok büyük bir çoğunluğu, özel günleri pas geçmemek adına sosyal medyadan çeşitli paylaşımlar yapar, hatta bazıları bu günlere özel videolar hazırlar. 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı ise, özel günler arasında markaların en mesafeli durduğu gün olma özelliğini taşır. “Kutlarsak başka yöne çekilir mi?”, “Acaba bazı kesimlerin tepkisini alır mıyız?” düşünceleri markaları bu günü kutlamaktan uzaklaştırır.

Ben bu yazımda, bu mesafeyi ortadan kaldırıp 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü unutmayan markaları sizlerle paylaşmak istiyorum. Yeni paylaşımları gördükçe yazıya ekleyeceğim. Eğer gözden kaçırdığım varsa yorum kısmında belirtmeniz durumunda yazıya ekleme yaparım.

 

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.