Dijital Pazarlama

Manchester United Dijital Projeler İçin HCL İle Anlaştı

Spread the love

Her geçen gün gelişen ve milyonları etkisi altına alan dijital teknolojilere futbol takımları da kayıtsız kalamıyor. Machester United’ın teknoloji şirketi HCL ile yaptığı işbirliği de bunun en büyük göstergesi.

Dünyanın dört bir yanında çok büyük taraftar kitlelerine sahip olan Manchester United, bu işbirliği ile ortaya çıkacak olan yeni dijital girişimler sayesinde taraftarlarına kulüple etkileşime geçebilecekleri yeni deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Bu işbirliğinin ilk adımı Old Trafford’un içerisinde açılacak laboratuvar ile atılacak.

HCL CEO’su Anant Gupta, Manchester United ile yaptıkları dijital dönüşüm programının 5 ana maddesi olduğunu söyledi:

  • Bu laboratuar MANU taraftarlarının deneyim merkezi olacak.
  • Kulübün daha hızlı hizmet sunmasına imkan sağlayacak.
  • Farklı sektörlerden şirketlerin değer yaratmak için bir araya gelebileceği bir eko-sistem yaratılacak.
  • Odağında “hizmet” olan bir organizasyon oluşturulacak.
  • Girdiye değil, sonuca odaklanılacak.
tusbeyinlicom-ana-sayfa
reklam-analizleri

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.