Sosyal Medya

Elektrik Kesintisi ile İlgili Gerçek Zamanlı Pazarlama Örnekleri

Spread the love

Gerçek zamanlı pazarlamanın iyi yapıldığı zaman yarattığı etkileşimi fark eden markalar her yeni gündemi fırsata çevirmeye çalışıyorlar. Hem maliyetsiz hem faydalı. Bir marka daha ne ister ki?
Bugünkü elektrik kesintisi için de birçok marka gerçek zamanlı pazarlama içerikleri yayınladı. Fakat süre kısıtlı olduğu için hepsi başarılı olamadı. En çok etkileşim alanlarını aşağıda paylaşıyorum.. Bonus olarak da en altta acele hareket ettiği için elektrik kesintisi ile internet kesintisini karıştıran markanın paylaşımını görebilirsiniz. :)

Ve işte kafası karışan o marka

3 hafta önce Kadınlar Günü için yapılan paylaşımları da buradan görebilirsiniz.

 

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

One thought on “Elektrik Kesintisi ile İlgili Gerçek Zamanlı Pazarlama Örnekleri

  • Adsız

    Intel'in olayi elektrikler kesilince internet modeminin de calismamasina bir gonderme yapiyor. Dolayisiyla laptop'ta mayin tarlasi oynuyoruz sikintidan.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.