Sosyal Medya

Facebook’tan 2015 Yılının Özeti

Spread the love
Geçtiğimiz günlerde Twitter’ın kendi mecrasıyla ilgili yayınladığı 2015 özetinin ardından benzer bir hareket Facebook’tan da geldi. 2015 yılında Facebook kullanıcıları tarafından en çok konuşulan olayların sıralandığı videoda, bu olaylardan derlenen kısa kısa görüntüler yer alıyor.

En Çok Neler Konuşuldu?

En çok konuşulanlar listesinin ilk sırasında Amerika’daki başkanlık seçimleri olduğuna şaşmamak gerek. Diğer konuşulan konuları ve videoyu aşağıda görebilirsiniz.

  • Paris terör saldırısı
  • Mülteci krizi
  • IŞID
  • Nepal depremi
  • Yunanistan krizi
  • Eşcinsel evlilikleri

Facebook 2015 Özeti

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.