Diğer

Tatil Yerleriyle Özdeşleşen Fotoğraf Kareleri

Spread the love

2015 yazının son uzun tatil dönemini de bugün itibarıyla bitiriyoruz. Tatildeki fotoğraf çılgınları, şehirde kalıp da gezenlere laf atanlar gibi tatil dönemi profillerine bu yazımda değinmeyeceğim. O profiller için sizi aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabileceğiniz yazıya yönlendiriyorum.

tatil-doneminde-ortaya-cikan-profiller
plaza-yasami

Bu yazımda ise bazı tatil yerleri ile özdeşleşen ve oraların adeta simgesi haline gelmiş mekanlarda çekilen fotoğrafları derlemek istiyorum. Bunlar öyle fotoğraflar ki, adeta oraya gidip de çekilmezseniz çevreniz tarafından dışlanabilir ve hayata küstürülebilirsiniz. :) Bunu eleştirmek maksadıyla söylemediğimi, listedeki gittiğim yerlerde aynı fotoğrafları benim de çekildiğimi belirterek listeme geçmek istiyorum.

i-amsterdam-tatil-fotograflari

 

ayvalik-seytan-sofrasi-tatil-fotograflari

barcelona-camp-nou-tatil-fotograflari
fethiye-oludeniz-yamac-parasutu-tatil-fotograflari
londra-big-bang-tatil-fotograflari
londra-london-eye-tatil-fotograflari
kapadokya-balon-turu-tatil-fotograflari
kas-kaputas-plaji-tatil-fotograflari
moskova-kizil-meydan-tatil-fotograflari
new-york-times-square-tatil-fotograflari
paris-eyfel-kulesi-tatil-fotograflari
pisa-kulesi-tatil-fotograflari
roma-ask-cesmesi-fotograflari
venedik-gondol-gezisi-tatil-fotograflari
tusbeyinlicom-ana-sayfa
reklam-analizleri

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.