Sosyal Medya

Beşiktaş-Liverpool Maçından Sonra Sosyal Medya Paylaşımları

Spread the love
Beşiktaş’ın dün gece 120 dakikanın sonundaki penaltı atışları ile kupanın dışına ittiği Liverpool maçından sonra sosyal medya adeta yıkıldı! Twitter Trend Topic listesindeki 10 konudan 9’unun maç ile ilgili olması da yıkılmanın boyutunu gözler önüne seriyor.
Tabii ki bu duruma markalar, ünlüler ve popüler Twitter sayfaları da kayıtsız kalmadı. Hatta gündemden istifade ederek kampanya yapan markalar bile oldu. İşte maçtan sonra sosyal medyada yapılan ilgi çekici paylaşımların bazıları:

Akin Ozcan

1985 yılının Aralık ayında Akın Özcan olarak dünyaya geldim. 2003'te Pertevniyal Anadolu Lisesi'nden, 2007'de İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. Askerlik görevimi yerine getirdikten sonra 2008 yılında Finansbank’ın ADK Pazarlama departmanında başladığım profesyonel yaşamıma, Turkcell Global Bilgi, DenizBank ve Bilyoner.com'un dijital pazarlama ve sosyal medya departmanlarında görev alarak devam ettim. Son olarak Findeks.com'un dijital pazarlama departmanında da 2 yıl çalıştıktan sonra 9 yıllık kurumsal iş hayatımı 30 Mart 2018'de noktaladım. Bugüne kadar web sitesi yönetimi, dijital proje yönetimi, içerik pazarlaması, Google ve sosyal medya reklam yönetimi, medya planlama, sosyal medya içerik yönetimi, viral pazarlama, e-mail ve SMS pazarlaması, performans pazarlaması, PR ve offline pazarlama görevlerinde yer aldım. Şu anda ise stok fotoğrafçılığı yapıyorum. Aynı zamanda da 7 yıllık yazarlık kariyerimi şu an bulunduğunuz blogumda sürdürüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.